avatar

Kariera

Specjalista / Inżynier ds. Projektów

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i rozwijanie wprowadzonych produktów
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Kontrola istniejącej dokumentacji i jej aktualizacja (rysunki, baza danych)
  • Zarządzanie zmianami w systemach informatycznych SAP/ERP
  • Budowa baz danych dla specyfikacji produktów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe o kierunku technicznym, bądź student/ka w trybie zaocznym)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość CATIA, SAP będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość MS Office

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez Pracodawcę,
  • Pakiet socjalny (bony, vouchery, imprezy integracyjne i inne),
  • Miejsce pracy: Bażanowice

APLIKUJ: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a86e7bf8b72e43319cdf526878bb290c