avatar

Kariera

Pracownik magazynu - Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • Przemieszczanie materiału ręcznie lub wózkami mechanicznymi
  • Przyjmowanie dostaw towarów i sprawdzanie ich zgodności z zamówieniem,
  • Składowanie materiału zapewniające bezpieczeństwo oraz optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki: kompletowanie produktów, odpowiednie zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem
  • Znakowanie i etykietowanie materiału, zapewnienie materiału do produkcji
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Dbanie o porządek na magazynie oraz o dobre oznakowanie towarów

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu logistyki, magazynu
  • Umiejętność analitycznego myślenia i organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i do pracy fizycznej
  • Uprawnienia na wózek widłowy - mile widziane

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez Pracodawcę,
  • Pakiet socjalny (bony, vouchery, imprezy integracyjne i inne),
  • Miejsce pracy: Bażanowice/Ustroń

APLIKUJ: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f29368e3fbc84f44af4a88b4b60261c7