avatar

Kariera

Logistyk

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja transportu towarów
  • Koordynacja działań związanych z magazynowaniem i dystrybucją
  • Monitorowanie procesów logistycznych i optymalizacja kosztów
  • Zarządzanie zamówieniami i kontrola stanów magazynowych
  • Współpraca z innymi działami firmy (magazyn, produkcja, jakość)
  • Załadunek wysyłek do klienta
  • Zapewnianie terminowej dostawy towarów do klientów
  • Dbanie o poprawne oznaczenie opakowań

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu logistyki / magazynu
  • Umiejętność analitycznego myślenia i organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia na wózek widłowy - mile widziane
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Gotowość do pracy fizycznej

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez Pracodawcę,
  • Pakiet socjalny (bony, vouchery, imprezy integracyjne i inne),
  • Miejsce pracy: Bażanowice

APLIKUJ: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ce5094fdb50c4acea145ade378846feb