avatar

Kariera

Inżynier ds. Utrzymania Ruchu

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i zapewnianie planów rozwoju technicznego firmy
  • Nadzór nad systemem zarządzania jakością w obszarze technicznym
  • Zarządzanie realizacją bieżących zadań należących do działu utrzymania ruchu: bieżąca naprawa maszyn i urządzeń, analiza i eliminowanie przyczyn awarii, udział w przeprowadzaniu przeglądów i konserwacji maszyn
  • Dokonywanie nadzoru technicznego oraz kontroli procesów technologicznych
  • Zapewnienie spełnienia wymagań bezpieczeństwa parku maszynowego – dopuszczenie maszyn do ruchu
  • Koordynowanie współpracy miedzy działami przy przeprowadzaniu analiz technicznych i procesowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Uprawnienia SEP do 1KV mile widziane.
  • Wiedza techniczna w zakresie automatyki , elektroniki, elektryki.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność programowania sterowników PLC firmy Omron, Mitsubishi, Delta
  • Umiejętność programowania paneli HMI Proface
  • Umiejętność programowania robotów ABB

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez Pracodawcę,
  • Pakiet socjalny (bony, vouchery, imprezy integracyjne i inne),
  • Miejsce pracy: Bażanowice